سوزاندن چوب کیلویی و پالت چوبی ها موجب آتش گرفتن جنگل آمازون شد

بسیاری از افراد هنگام بازرسی قاب را نادیده می گیرند، اما این یکی از مهم ترین بخش ها برای اطمینان از مصرف انرژی درب با اجازه ندادن آب یا باد به خانه شما است.

قبل از بازرسی، ناحیه مورد نظر را با یک پارچه مرطوب پاک کنید تا مطمئن شوید که می توانید ظاهری دقیق از قاب داشته باشید. اتصال چارچوب در را از نظر وجود ترک یا پیچ و تاب بررسی کنید.

جنس قاب و لولا درب در قیمت درب چوبی ارزان تاثیر بسزایی دارد.

در صورت مشاهده، مهم است که در اسرع وقت آن را تعمیر کنید تا از باد کردن قاب توسط رطوبت جلوگیری شود. در صورت عدم درمان، این امر باعث ایجاد مشکلاتی در اتصال درب شما در چارچوب می شود.

برای رنگ کردن درب نیاز است جنس و قیمت چوب کیلویی مناسب و مقرون به صرفه باشد.

در مرحله بعد، بررسی کنید که قاب هیچ آسیبی مانند تراشه یا فرورفتگی نداشته باشد. اینها می توانند بر مهر و موم درب به قاب تأثیر بگذارند و بنابراین بر کارایی تأثیر می گذارند. مهم است که این مشکلات را قبل از اینکه به یک مشکل تبدیل شوند، برطرف کنید.

در نهایت رنگ را بررسی کنید. در صورت وجود پوسته، قاب نیاز به رنگ آمیزی مجدد دارد. مهم است که قبل از اعمال یک لایه رنگ جدید، منطقه را به طور کامل آماده کنید. فقط رنگ کردن روی آن باعث پوسته پوسته شدن مجدد آن می شود.

درب
به طور مرتب درزگیر درب را با یک پارچه مرطوب پاک کنید تا کثیفی و خزه به حداقل برسد. باید بررسی کنید که مهر و موم ها به قاب یا در وصل شده باشند، بدون هیچ گونه شکستگی.

مهر و موم درب نه تنها برای محافظت از خانه شما در برابر باد یا باران وجود دارد، بلکه طبق قانون FD30S  وجود پالت چوبی دست دوم برای جلوگیری از انتشار دود الزامی است. اگر آسیبی به مهر و موم درب شما وارد شد، باید فوراً آن را اصلاح کنید.

بررسی کنید که درب شما به آرامی باز و بسته شود، در غیر این صورت، لولاها ممکن است به روغن کاری روی مفاصل نیاز داشته باشند.

درب چوبی قدیمی ورودی دارایی زیبا، بادوام و پایدار برای خانه شما هستند. با نگهداری و مراقبت صحیح، درب شما بدون شک عمر بیشتری خواهد داشت و از همتای uPVC بهتر خواهد بود.

 • منابع:
  1. ?HOW LONG SHOULD A WOODEN FRONT DOOR LAST
 • تبلیغات: 
  1. متابولیت های ثانویه گیاهی خیار
  2. رودخانه ای با داشتن دستبند طلا در روستاهای آفریقا
  3. اثرات سرکه بر روی انسان
  4. چگونگی ساخت مبل های باکیفیت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.