با استفاده از شوینده صورت ویتامین سی دیگر نیازی به مواد آرایشی ندارید

هدف اولیه شوینده صورت ویتامین سی در پاکسازی، پاک کردن آرایش، کثیفی و چربی اضافی از روی پوست است.

اما این مرحله اولیه مراقبت از پوست، فرصتی را نیز برای به دست آوردن مزایای اضافی از مواد خاصی فراهم می‌کند که می‌تواند سلامت و ظاهر کلی پوست شما را بهبود بخشد.

فرمول ایده آل پاک کننده صورت بستگی به نوع پوست شما دارد.

که می تواند از فصلی به فصل دیگر تغییر کند و حتی بر اساس عوامل هورمونی یا محیطی (مانند سفر به آب و هوایی که پوست شما به آن عادت ندارد) در نوسان است.

پنج نوع پوست اصلی عبارتند از نرمال، خشک، چرب، مختلط و حساس. چندین گزینه پاک کننده صورت برای هر کدام وجود دارد، و شما می توانید بر اساس ترجیحات بافت خود نیز انتخاب کنید.

هنگامی که نوع پوست خود را درک کردید، انتخاب پاک کننده صورت مناسب بسیار آسان تر خواهد بود و در بیشتر موارد تنها کاری که باید انجام دهید این است که بطری را بخوانید.

اکثریت قریب به اتفاق شوینده‌های صورت به وضوح انواع پوستی را که برای آن طراحی شده‌اند، دقیقاً روی برچسب نشان می‌دهند، بنابراین در حین خرید مراقب باشید.

این در مورد طیف گسترده ای از گزینه های موجود پاک کننده صورت صدق می کند، و ممکن است متوجه شوید که یک نوع را در صبح، دیگری را در شب و احتمالاً فرمول متفاوتی را برای باشگاه یا زمانی که در حال حرکت هستید ترجیح می دهید.

شوینده

صرف نظر از پاک‌کننده‌ای که انتخاب می‌کنید، محصولی که حاوی سرامید باشد می‌تواند به پاکسازی مؤثر و بدون ایجاد اختلال در سد پوست کمک کند.

شوینده های کف کننده می توانند به صورت ژل یا کرم شروع شوند و این شوینده های صورت از جمله پاک کننده فومینگ صورت ما باعث پاکسازی و پاک کردن آرایش می شوند، به راحتی شسته می شوند و پوست را صاف و نرم می کنند.

پاکسازی موثر لزوماً نیازی به آب یا شستشو ندارد و پاک‌کننده میسلار آبرسان ما می‌تواند پوست را از چربی اضافی، کثیفی و آرایش پاک کند، بدون اینکه پوست احساس کنده شدن یا برهم زدن سد پوستی ایجاد کند.

این نوع پاک کننده دارای مولکول هایی به نام میسل است که مانند آهنربا عمل می کند و بدون نیاز به شستشو، کثیفی و روغن را به دام می اندازد.

برای پوست های ظریف اطراف چشم نیز مناسب است، آب میسلار با سرامیدهای بازگرداننده و نیاسینامید تسکین دهنده، هم در خانه و هم زمانی که پاکسازی معمولی مبتنی بر آب گزینه ای نباشد، آسان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.